O nas

Specjalizujemy się w produkcji żaluzji wewnętrznych wykonanych z drewna, bambusa, pvc oraz aluminium. Nasze 15-letnie doświadczenie producenta i dostawcy żaluzji w Europie, pozwala nam na rozpoczęcie sprzedaży na szeroką skalę także w Polsce.
Produkty Sun & Shade charakteryzują się niepowtarzalnym stylem i wysoką jakością. Dzięki współpracy z partnerami z Polski i z zagranicy, zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień i konkurencyjne ceny.
Sun & Shade to bogata paleta kolorów, faktur, stylów i wykończeń. Nowoczesne technologie i doświadczona kadra pozwala na szybką i sprawną realizację największych zamówień.

NASZA MISJA
Dążymy do tego, aby wśród dostawców żaluzji być firmą pierwszego wyboru. Wierzymy, że doświadczenie zdobyte w ostatnich 15 latach oraz bogata oferta produktów pozwolą nam zrealizować ten cel. W budowaniu relacji z klientami naszym nadrzędnym celem jest realizacja ich potrzeb, ponieważ tylko w ten sposób można nawiązać i rozwijać trwałą i efektywną współpracę.
Globalnym trendem jest produkcja towarów uwzględniających osobiste potrzeby odbiorcy. Dlatego w Sun & Shade każdy odbiorca traktowany jest indywidualnie.